WORKOHOLIX

CZ / EN

O nás

Věříme v poctivý přístup a péče o klienty je alfou a omegou všech našich služeb. Fungujeme dlouhodobě a stabilně. Nejčastěji se na nás obracejí zákazníci, kteří potřebují řešení na klíč. Máme jasné postupy a řád nám dává prostor pro kreativní práci, zároveň se ale rádi nezávazně a neformálně potkáme u kafe a probereme, co potřebujete. Tak se u nás zastavte.

Tomáš

Obchod

Ivana

Creative manager

Lubor

Obchod a marketing

Jana

Copywriting a sociální sítě

Viktorie

Grafika a webdesign

Matěj

Tvorba webů

Matěj

Grafika a webdesign

Anita

Marketing

Pssst...

Chcete se přidat do našeho týmu?

Průběžně obsazujeme nové pozice, protože objem práce pořád roste. V poslední době se nám hodí hlavně spolupracovníci na zkrácené úvazky, kteří pracují z domova nebo jsou čistě externí.

Co děláme?

Staráme se o celý proces prvotřídní a funkční propagace, od kreativních nápadů přes kompletní realizaci až po servis. Tvoříme unikátní grafický design, špičkové webové stránky a účinné reklamní kampaně.

Našimi zákazníky jsou drobní lokální podnikatelé i větší hráči s mezinárodním dosahem. Všem poskytujeme naše služby s láskou a péčí. Těžíme z dlouholetých zkušeností a zároveň mezi prvními naskakujeme na nejnovější trendy. Nechte na nás starosti s marketingem a propagací i vy.

Víme, co funguje, a rádi se o to podělíme.

  1. Tvorba loga
  2. Vytvoření značky
  3. Kompletní firemní identity
  4. Grafické rozhraní
  5. Tiskoviny

Často kladené otázky

Jak probíhá spolupráce s vámi?

Základem je vždy první schůzka, která může probíhat osobně nebo online. Potřebujeme zjistit celou řadu informací, proto se na ní hodně ptáme. Následně připravíme naši vizi spojenou s nezávaznou nabídkou realizace přímo pro vás – tu představíme na druhé schůzce. Pak už je jen na vás, jestli se rozhodnete pro spolupráci s námi.

Pro koho pracujete?

Pracujeme pro firmy působící po celé ČR. Nejčastěji řešíme komplexní přístup k marketingu, ale umíme spolupracovat jen na konkrétních věcech. Dělítkem je přínos – u každé spolupráce musíme vidět, že jsme schopni být našemu klientovi prospěšní. Orientujeme se na budování dlouhodobých hodnot a vztahů. 

Kolik stojí vaše služby?

To je skvělá otázka, na kterou se špatně odpovídá, dokud nemáme základní informace. Potřebujeme úvodní schůzku, abychom byli schopni stanovit alespoň rámcový rozpočet. Nicméně tady jsou částky, od kterých se odrážíme.

Grafické služby: od 3 tisíc Kč
Webové stránky: od 30 tisíc Kč
Marketingové služby: od 10 tisíc Kč/měsíc
HR marketing: od 10 tisíc Kč/měsíc