WORKOHOLIX

CZ / EN

Webové stránky

Naše weby splňují veškeré standardy. Rychlost, kompletní zajištění chodu a optimalizace pro mobilní zařízení je pro nás samozřejmostí. Klíčový je ale obsah: naše doména a radost.

IPMB Web – workoholix.cz

Web na klíč​

Tvorba webových stránek u nás probíhá na klíč. To znamená, že od zákazníků na úvodní schůzce zjistíme všechny potřebné informace a pak už pracujeme samostatně. Připravujeme strukturu webu i jeho design a vymýšlíme, co všechno budou stránky obsahovat. Rádi klientům vysvětlujeme, proč zrovna takový web bude skvěle fungovat.

Marketingový přesah

V každém kroku přemýšlíme jako cílová skupina, kterou by měl web oslovit a zaujmout. Podle toho vylaďujeme i ty nejmenší detaily. Neděláme weby pro zákazníky, ale pro jejich zákazníky.

Webové stránky wireframe a design – workoholix.cz
Webové stránky – workoholix.cz

Tvoříme obsah

Nejen pro web, ale i pro následnou propagaci vytváříme kompletní obsah od sloganů a textů přes fotky, videa a animace až po grafické prvky nebo ikony.

Další služby

Dodáváme i další služby spojené s webovými stránkami. Nejčastěji jde o optimalizaci pro vyhledávače (SEO) nebo pro uživatele (UX), mikrostránky, zrychlení nebo napojení (rezervační systémy apod.).

Progress – workoholix.cz

SEO Optimalizace

– workoholix.cz

UX Optimalizace

– workoholix.cz

Mikrostránky

– workoholix.cz

Integrace

Jak probíhá spolupráce

Ke klientům přistupujeme individuálně a přizpůsobování daným podmínkám vnímáme jako naprostý základ. I tak ale můžeme obecně popsat cestu, kterou s klienty při spolupráci obvykle procházíme.

1. Úvodní schůzka

Začínáme zpravidla návštěvou u nás, abychom probrali představy a možnosti. Často už při tomto setkání nastíníme vizi spolupráce.

2. Nabídka

Na základě všech získaných informací připravujeme nezávaznou cenovou nabídku včetně termínu dokončení. Pokud klient souhlasí, postupujeme do dalšího bodu.

3. Realizace

Vytváříme unikátní design i obsah. Podle potřeby píšeme texty, fotíme nebo natáčíme videa. Pak už nastupují na scénu kodéři a programátoři, kteří přemění podklady na živé webové stránky.

4. Testování

Každý web před spuštěním důkladně a pečlivě testujeme, a to na různých zařízeních a v různých rozlišeních, abychom si byli jisti bezchybným zobrazením a funkčností.

5. Spuštění

A jdeme do finále. Spouštíme web, zajišťujeme zaindexování do vyhledávačů a nastavujeme měření návštěvnosti. Jedinečné dílo spatří světlo internetu a nová vlna propagace může začít.

6. Podpora a servis

A protože spuštěním webu všechno teprve začíná, jsme připraveni starat se o web a dlouhodobě, vylepšovat ho a rychle reagovat na servisní požadavky. Jednou za rok provádíme „webovou STK“ (kompletní kontrola funkcionalit i technologie a případná aktualizace).

O projektu

Špičkový stavitel atypických staveb je naším dlouholetým a velmi náročným klientem.

Panoramagolf Vizualizace webu – workoholix.cz

O projektu

Pro přední golfové hřiště, které pravidelně vyhrává prestižní soutěže, jsme vytvořili kompletní webové stránky.

Plastika-richtr Vizualizace web – workoholix.cz

O projektu

Prémiovost služeb plastické chirurgie jsme otiskli do všech složek komunikace, které prošly naší dílnou.

Vizualizace WEB SEDLEC – workoholix.cz

O projektu

Pro vyhledávanou turistickou destinaci jsme připravili prvotřídní webové stránky s plně responzivním designem.