WORKOHOLIX

Ball Aerosol

Výrobci hliníkových obalů pomáháme řešit přirozenou fluktuaci zaměstnanců a nedostatek pracovníků při otevírání nových linek.

Komplexní HR Marketing

Společnosti Ball se s láskou a péčí staráme o kompletní zajištění aktivit HR marketingu, a to od online i outdoor náborových kampaní až po strategické budování značky zaměstnavatele. Pečlivě sestavený obsah komunikujeme srozumitelně a vstřícně směrem k cílovým skupinám, pravidelně vyhodnocujeme účinnost a reagujeme na výsledky nebo měnící se podmínky.

BALLAEROSOL billboard – workoholix.cz

Náborová videa

Kvalitně zpracovaný materiál v podobě video rozhovorů se zaměstnanci (nebo v podobě jiných náborových videí postavených na autenticitě) je skvělým nástrojem HR marketingu a využíváme ho úspěšně i v případě společnosti Ball. Funguje na náborovém webu i sociálních sítí.
Přehrát video
Přehrát video

Náborový web

Podobně jako u dalších klientů je náborový web základním stavebním kamenem HR marketingu, tedy náborových kampaní a posilování značky zaměstnavatele. Svěží prezentace seznamuje návštěvníka s firmou a jejími hodnotami a představuje jednotlivé volné pozice nebo příležitosti v podobě náborových dnů nebo brigád.