01. HR MARKETING

SEŽENEME
NOVÉ ZAMĚSTNANCE

Nábor nových zaměstnanců dnes řeší řada firem. S našimi klienty pracujeme na tom, aby dokázali oslovit potencionální zaměstnance, měli jim co nabídnout a vhodně se představili. Dnes firmy nejen nabízí své produkty a služby, ale zároveň se musí prodat i zaměstnancům. Nyní máme v náboru nových lidí několikaleté zkušenosti a děláme funkční nábory pro několik firem. Dokážeme se zaměřit na lidi, kteří práci zatím mají, ale uvažují o změně - získáme kontakt na potencionálního zaměstnance ještě dříve, než začne sám aktivně vyhledávat pracovní pozici.

87% 98% 87% 98%
02. PREZENTACE A KAMPANĚ
Zjistěte co děláme - WORKOHOLIX
Marketing - WORKOHOLIX

PREZENTACE

Prezentace firem pro nové zaměstnance je dnes extrémně důležitá. Nezaměstnanost je aktuálně malá, přesto až milion lidí by rádo změnilo stávající práci. Vytvoříme Vám prezentaci, která přitáhne nové zaměstnance.

Firmám vytváříme jasný komunikační obraz, který bude novým zaměstnanců jasný a jednoduše pochopitelný.

KAMPANĚ

Vytváříme různé kampaně pro nábor zaměstnanců. Nesoustředíme se jen na online, ale umíme kampaně i vhodně zkombinovat s offlline reklamou. Tyto kampaně fungují velmi dobře tam, kde selhávají běžné prostředky.

Koho umíme najít: techniky, mechaniky, uklízečky, dělníky, svářeče a mnoho dalších profesí zejména do výroby a do služeb.

HR marketing - WORKOHOLIX

KAMPANĚ

Vytváříme různé kampaně pro nábor zaměstnanců. Nesoustředíme se jen na online, ale umíme kampaně i vhodně zkombinovat s offlline reklamou. Tyto kampaně fungují velmi dobře tam, kde selhávají běžné prostředky, jako jsou náborové servery.

Koho umíme najít: techniky, mechaniky, uklízečky, dělníky, svářeče a mnoho dalších profesí zejména do výroby a do služeb.

Chcete HR marketing od Workoholix?

03. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Seženeme Vám kontakty na zaměstnance. Služby personální agentury neposkytujeme. Výstup od nás je podkladem pro personalistu. Tomu vysvětlíme, jak má s kontakty pracovat, aby to fungovalo.

Obvykle je to nutné. Celý HR marketing funguje na tom, že se prodáváte potencionálním zaměstnancům. A na to potřebujete prezentaci - stejně jako pro Vaše zákazníky. Ale máme i čistě offline kampaně, kde to pak potřeba není.

Daří se nám nacházet lidi do výroby i služeb. Pro top management to nebude ideální směr, ale i to může být jisté nekonvenční řešení.

Není to pravidlem. Hledáme i v offline světě. Pro jednu firmu se nám například osvědčil místní rozhlas. Snažíme se hledat funkční řešení na základě cílové skupiny.

V závislosti na rozsahu kampaně a povědomí o značce 50 - 250 tisíc Kč. HR marketing se určitě vyplatí, pokud hledáte více zaměstnanců.

Umíme nabídnout spolupráci formou succes fee. To znamená, že na začátku zaplatíte jen menší částku a až když přijmete zaměstnance, dostaneme odměnu za dobře vykonanou práci.

04. REALIZACE
05. O NÁS

Zajišťujeme kompletní marketingové služby, které vám pomohou s aktivní propagací vašich služeb či produktů. Poskytujeme kvalitní servis a zákaznickou podporu. Sestavujeme účinné marketingové plány a strategie ke zvýšení zájmu zákazníků v online i offline prostředí. Tvoříme prvotřídní webové stránky a staráme se o jejich údržbu. Připravujeme i grafický obsah, např. fotografie, videa, loga, texty, příspěvky nebo tiskoviny (plakáty, katalogy, brožury, vizitky).