01. WEBOVÉ STRÁNKY

VYTVÁŘÍME
WEBOVÉ STRÁNKY

Vytváříme webové stránky na klíč. Tvoříme je tak, aby si rozuměly nejen s počítači, ale i tablety a mobily. Budou vypadat dobře na každé obrazovce. A jestli chcete být na internetu vidět a používáte sociální sítě nebo jiné online marketingové kanály, všechny Vám je propojíme, abyste je mohli na webu používat. Umíme se také postarat o Vaše současné webové stránky, pokud technologicky dostačují.

02. PODPORA A SERVIS
Zjistěte co děláme - WORKOHOLIX

PODPORA A SERVIS

Spuštěním webových stránek to teprve začíná. Dobře víme, že podpora a servis je to nejdůležitější na naší práci. Musíme udržet Váš web aktuální. Pravidelně kontrolujeme, jak web funguje a jak se na něm návštěvníci chovají. Na základě toho navrhujeme další úpravy webu. Na podporu se obracíte, kdykoliv chcete něco upravit na webových stránkách.

Chcete webové stránky od Workoholix?

03. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Nejraději realizujeme projekty, kde vidíme budoucnost a můžeme realizovat naše vize. Potřebujeme být s klientem naladěni na stejné vlně - podobně vidět cíl. To je pro naši práci velmi důležité. Obecně nepřijímáme projekty, kde máme svázané ruce a nemůžeme si stát za výsledkem. Za našimi projekty si stojíme.

Pokud je to smysluplné výběrove řízení, tak ano. Důležité pro nás je, abychom mohli realizovat kvalitní projekt. Pokud je jediným kritériem cena nebo máme pocit, že je výběrové řízení připraveno někomu na míru, tak do něj nevstupujeme.

Potřebujeme vědět něco o Vašem projektu a poznat Vás. Napište nám, popište Váš projekt. Ozveme se Vám zpět a pozveme Vás na kávu na které si o spolupráci promluvíme.

Cenový rozsah stanovujeme po první schůzce, kdy se seznámíme s projektem a rozsahem práce. Obvykle se projekty pohybují od 35 do 150 tisíc Kč.

Obvykle dodáváme webové stránky v rozmezí 2 - 4 měsíců. Termín realizace záleží na rozsahu projektu a našem aktuálním vytížení. Pokud hledáte někoho, kdo Vám vytvoří web do 2 týdnů, tak to nebudeme my - na webech si dáváme záležet a potřebujeme čas, abychom dosáhli kvalitního výsledku.

Můžeme pomoci s vytvořením zadávací dokumentace a dozorem nad vývojem, spuštěním a propagací webových stránek. Nemáme ovšem možnosti vést tým vývojářů.

04. REALIZACE
05. O NÁS

Zajišťujeme kompletní marketingové služby, které vám pomohou s aktivní propagací vašich služeb či produktů. Poskytujeme kvalitní servis a zákaznickou podporu. Sestavujeme účinné marketingové plány a strategie ke zvýšení zájmu zákazníků v online i offline prostředí. Tvoříme prvotřídní webové stránky a staráme se o jejich údržbu. Připravujeme i grafický obsah, např. fotografie, videa, loga, texty, příspěvky nebo tiskoviny (plakáty, katalogy, brožury, vizitky).